Maj månad levererar och vi vill såklart inte vara sämre på WAU! Just nu har vi därför en helt otrolig kampanj i alla våra salonger: 3 för 2 på all hårvård och styling. Japp, du läste rätt. Det är dags att fylla på badrumsskåpet med dina hårfavoriter innan dealen försvinner. För ärligt talat, du kommer ångra dig om du missar den här dealen.
Mixa dina favoriter
Erbjudandet gäller på hela vårt produktsortiment av hårvård och styling. Välj och kombinera fritt bland favoritprodukterna som Kérastase, Redken, L’Oréal, Noberu och The Every. Du köper tre produkter men betala bara för två. Den billigaste följer med hem helt gratis.
WAU prismatchar
Och när vi ändå pratar om bra deals… Visste du att vi alltid matchar e-handelns priser? Många tror att det är dyrare att handla hårprodukter i salong, men så är inte fallet hos oss på WAU. Vi har valt att ligga på samma prisnivå som de stora nätbutikerna, så att du slipper vänta med att shoppa dina favoriter tills du kommer hem.
Så vad väntar du på? Besök din närmsta WAU snarast!